לקוחות מספרים

מה אומרים הלקוחות? האם היה שווה את ההשקעה, מה הם הרוויחו מהעבודה המשותפת. דוגמאות והמלצות מלקוחות

Share Button

8 תגובות על לקוחות מספרים

 1. מאת טל‏:

  אני מכירה את גלית כבר עשרים שנה..למדנו יחד את התואר הראשון והשני. כשכתבתי את התיזה ידעתי שהיא הכתובת המדוייקת עבורי להתייעצות, חשיבה מעמיקה ובקורתית. התייעצות עם גלית שנעשית תמיד באווירה נעימה, בגובה העיניים, ומביאה אותך בדיוק לאן שצריך. כך עשיתי. פניתי אליה והיא סייעה לי בכיווני חשיבה מעניינים ביותר לאורך כל תהליך הכתיבה וגם בחלק הסטיטסטי שאותי באופן אישי מאוד הלחיץ. גלית סייעה לי מאוד, במיוחד נוכח העובדה שכתיבה היא תהליך מאוד בודד…. אין ספק שגלית תרמה לי מאוד וקידמה אותי אל מטרתי. סיימתי את התזה בהצלחה רבה. מומלץ ביותר!!

 2. מאת שרון מור‏:

  התואר השני שלי היה בתחום ניהול מערכות בריאות. בזכות העבודה הצמודה עם גלית (המשקיענית) הצלחתי להגיש ניתוחים מבריקים לנתונים משמימים, טבלאות בהירות, המסר היה ברור והבנתי מעולה את כל הסטטיסטיקה שלא הצלחתי להבין בדיוק בלימודים היבשים. עבדנו שתינו קשה, אבל היה שווה- במיוחד לאור ההצטיינות בסוף. מומלץ בחום, שרון מור.

 3. מאת הילית‏:

  היי גליתוש!
  פתאום מצאתי את האתר הזה תוך כדי חיפוש של משהו אחר. .איזה יופי של יוזמה! עוד תחום פעילות מבורך מבית הייצור שלך 🙂
  האמת שגם אני לקוחה שלך. אומנם זו תקופה שאני נהנית להדחיק, העבודה על התזה לקחה לי יותר מדי זמן,עם אלף פעילויות אחרות במקביל, אבל אני זוכרת לטובה כמה שיחות שמאוד עזרו לי גם במוטיבציה, גם לקבל פרספקטיבה על התהליך מהניסיון המצטבר שלך, וגם פגישה מאוד חשובה אחת על ניתוח ה SPSS…רק להיזכר ב"כאב ראש" הזה עושה לי חם..
  בקיצור, זו הזדמנות להגיד תודה, העזרה היתה באמת כמו כוס מים במדבר.., ומאחלת לך בהצלחה בעשייה הזו שבטח תעזור להרבה סטודנטים, בשלבי ייאוש כאלה ואחרים.
  נ.ב
  אם מישהו קורא את זה עכשיו ונמצא בדיוק בשלבי הייאוש, קבלו עידוד, יהיה בסדר (דברו עם גלית)

 4. מאת ניר‏:

  גלית תודה על העזרה עם הסטטיסטיקה!! הייתי תקוע עם התזה הרבה זמן ובעזרתך הצלחתי להבין איך להשתמש ב spss, איך לעשות את ה t test , הרגרסיות המרובות וכמובן את החלק של הדיון והסיכום.

  תודה על העזרה המקצועית!!!!!

 5. מאת נטלי‏:

  זוכרת אותי? עבדנו יחד על התיזה שלי לפני מספר חודשים בנושא אחיות אחראיות משמרת.
  רציתי לעדכנך, שהיום הגנתי על התיזה וקיבלתי ציון 87.
  אפשר בגדול יותר טוב אבל אני מאוד מרוצה. והעיקר שסיימתי. כשנפגשנו לא היה לי כלום ובזכותך היום יש לי תואר שני עם תיזה!
  אז תודה רבה לך! ותמשיכי לעשות את מה שאת עושה כי זה מדהים!
  ואני אמליץ עלייך לכל מי שאני מכירה!
  אז זהו תודה ואולי עוד נשתמע…

 6. מאת נועה‏:

  גלית היקרה ממה להתחיל? מהמקצועיות הרבה שלך או מהסבלנות והשקעה הרבה שלך?  אין ספק שאת משקיעה את כל כולך בעבודה על התיזה ומאוד חשוב לך לעשות את עבודתך במסירות רבה. אני חייבת לציין שאת בן אדם מאוד נעים הליכות וגמיש-דבר שמבחינתי תרם להנאה מהעבודה המשותפת איתך תודה רבה נועה

 7. מאת אורנה הראל‏:

  גלית יקרה.
  אין ספק שזכית בתואר "יקרה" ביושר. גם אני כמו רבים וטובים אחרים הייתי תקועה לא מעט בסקירת הספרות… לכתוב סיפורים, גם אם זה מקצועי – זה לא הצד החזק שלי. במקרה ראיתי את ההצעה שלך בפייס, ובתור אחת שמכירה אותך כבר קודם… הבנתי שממך יש סיכוי שתבוא הישועה. ואכן היא לא אחרה לבוא. מבחינתי עשית את הבלתי אפשרי לאפשרי, ואני בספק אם זה היה קורה בלעדייך.
  אז המון תודה, המשיכי לעשות את מה שאת טובה בו – לעזור לאחרים.
  שאי ברכה
  אורנה

 8. מאת admin‏:

  נעה ואני ישבנו יחד אין ספור שעות בכדי לקצר ולסדר את העבודה שלה. לפני שהגיעה אלי אמרו שאם תגיש את התזה תקבל עובר בקושי, יחד הוצאנו מהתיזה ציון מהמם של 92!!!!
  כל הכבוד גם לנועה שנכנסה להריון כשהתחלנו לעבוד (והרגישה שסוף סוף זה מתחיל לזוז), והגישה אותה עם בטן של חודש תשיעי!

כתיבת תגובה